• فارسی
  • English

کاربرد ملات ضد اسید فوران چیست؟

ملات ضد اسید فوران نوعی ملات بر پایه فوران است تولید شرکت آریو رنگ دماوند می باشد و به عنوان پوشش مقاوم در برابر خوردگی های اسید در محل هایی که در معرض مواد شیمیایی، اسید و قلیا قرار دارند مورد استفاد قرار میگیرد.

این ملات برای مناطق گرمسیری مانند جنوب ایران که دمای 30 تا 40 درجه دارند طراحی شده است و غالبا برای نصب و بند کشی کاشی ها و آجرهای ضد اسید از این محصول استفاده می شود زیرا این ملات دارای چسبندگی فوق العاده بالا به سطوحی مانند بتن ،کاشی های ضد اسید، آجرهای ضد اسید و … می باشد.

ملات ضد اسید فوران مقاومت بسیار زیادی در برابر اسید ها و بازها دارد و از سطح زیرین خود در برابر آسیب های ناشی از مواد شیمیایی و اسید به خوبی محافظت می کند.

ملات ضد اسید

از این ملات در اماکنی مانند کارخانه های لبنیات ، کارخانه های مواد غذایی ، کارخانه های تولید کننده مواد شوینده، کارخانه های تولید کننده کودهای شیمیایی، صنایع دارویی و … که با اسید ها و بازها و مواد شیمیایی سرو کار دارند برای نصب و بندکشی کاشی های ضد اسید استفاده می گردد.

همچنین به عنوان یک پوشش محافظتی برای مخازن اسیدی بکار برده می شود.

ملات ضد اسید فوران از اختلاط دو جزء مایع و پودر بدست می آید که نسبت این اختلاط در چسبندگی و خواص شیمیایی ملات تاثیر مستقیم دارد. اگر نسبت این اختلاط به درستی انجام نشود چسبندگی و خواص شیمیایی این محصول بسیار پایین می آید.

جهت استفاده از این محصول بهتر است در هر مرحله به مقدار مورد نیاز آن سطح ملات تهیه شود زیرا به سرعت خشک می شود

 

جهت کسب اطلاعات و مشخصات فنی ملات ضد اسید فوران با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید .

Email : sepehr@tikat.ir

Call : 02149953000

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات آریو رنگ دماوند


دسته بندی


پروژه ها


سالن های ورزشی
اپکسی در صنعت
مراکز داده و فناوری
اداری و مسکونی

اطلاعات تماس


  • تهران ، پونک ، تقاطع سردار جنگل جنوب و بهار شرقی ، پلاک ۳۹ ، طبقه ۴
  • 02149953000
  • info@ariorang.com

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000