• فارسی
  • English

کفپوش پولی یورتان صنعتی چیست ؟

در محیط های روباز صنعتی بهترین گزینه برای پوشش کف، کفپوش پلی یورتان صنعتی می باشد این محصول علاوه بر داشتن خواص کفپوش اپوکسی دارای مقاومت نوری نیز می باشد به این معنی که ساختار آن در برابر اشعه UV دچار تخریب نمی شود .این محصول هم مدرن و زیبا است و هم مقاومت دینامیکی و دوام بالایی دارد.

این پوشش به صورت یکپارچه و بدون درز بر روی سطوح بتنی، فلز، سنگ، سرامیک و موزاییک در لایه های پرایمر، میانی و روکش پلی یورتان قابل اجرا می باشد، در اعمال این سیستم  این نکته بسیار ضروری و حائز اهمیت است که سطح زیرساز باید عاری از هر نوع رطوبت و آلودگی باشد زیرا پلی یورتان تا قبل از سخت شدن به شدت حساس به رطوبت می باشد.

هنگامی که این کفپوش اعمال می شود سدی بین عوامل خارجی و بستر زیرساز ایجاد می شود که در مجموعه های تولیدی و صنعتی کف را از اکسیداسیون و رطوبت محافظت می کند.

پلی یورتان در برابر ضربه مقاوم و در مقابل سایش عالی عمل می کند همچنین در برابر حرارت بالا و مواد شیمیایی خورنده از خود مقاومت خوبی نشان می دهد

کفپوش پلی یورتان صنعتی نسبت به کفپوش اپوکسی صنعتی نرم تر و منعطف تر است که همین امر سبب  می شود که ریسک ترک خوردگی و شکنندگی در این سیستم کم شود.ماهیت محکم سیستم های پلی یورتان به شما این امکان را می دهد که یک کفپوش پایدار در مدت زمان بسیار طولانی داشته باشید.

انعطاف پذیری پلی یورتان با توجه به نوع کاربری قابل تغییر می باشد، در پوشش های صنعتی نباید انعطاف پذیری بیشتر از درجه سختی باشد.

کفپوش پلی یورتان صنعتی در رنگ های متنوع قابل اجرا می باشد.

جهت دریافت مشخصات فنی کفپوش پلی اورتان صنعتی با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید.

کفپوش پولی یورتان صنعتی چیست ؟
کفپوش پولی یورتان
کفپوش پولی یورتان صنعتی چیست ؟
کفپوش پولی یورتان

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000