• فارسی
  • English

کفپوش کافی شاپ چیست ؟

کفپوش کافی شاپ

کافی شاپ ها مکان هایی هستند که افراد اوقات فراغت خود را در آن سپری میکنند بنابراین زیبایی و سبک دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی در جذب افراد دارد. کفپوش نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون بازی میکند و علاوه بر این به علت تردد بسیار بالا در کافی شاپ سختی و دوام کفپوش کافی شاپ حائز اهمیت می باشد ولی در بیشتر مکان هایی از این قبیل مشاهده کرده اید که زیبایی فدای سختی میشود یا برعکس!

پیشنهاد ما برای برخورداری از هر دو ویژگی کفپوش کافی شاپ، اجرای کفپوش اپوکسی دکوراتیو می باشد که یک گزینه بسیار عالی محسوب میشود

انواع کفپوش اپوکسی دکوراتیو:

1-کفپوش اپوکسی گرانیتی : این سیستم علاوه  بر ارائه تمام مزایای یک کفپوش اپوکسی با رنگدانه های تزیینی که در آخرین لایه کفپوش پاشیده می شود جلوه ای جذاب و بی نظیر ایجاد میکند.

2-کفپوش اپوکسی ابرو بادی (متالیک) : با نمای سه بعدی و براقیت خیره کننده خود یکی از شگفت انگیزترین های اپوکسی محسوب میشود .

3-کفپوش اپوکسی صیقلی: دارای ظاهری شیشه ای ، یکدست و بدون بافت که موجب درخشش بازتابنده می شود که فضا را پرنور تر به نمایش میگذارد.

کلیه کفپوش های اپوکسی دکوراتیو دارای ویژگی های یکسان مانند یکپارچه و بدون درز بودن، ضد لغزش و سایش،مقاومت شیمیایی ،سختی و طول عمر بالا و سهولت در نظافت  می باشند.

 

 

کفپوش کافی شاپ
کفپوش کافی شاپ
کفپوش کافی شاپ
کفپوش کافی شاپ

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000