• فارسی
  • English

کفپوشی اپوکسی منزل چیست ؟

امروزه استفاده از کفپوش اپوکسی برای خانه های لوکس بسیار رواج یافته است زیرا کفپوش در زیبایی منزل تاثیر بسزایی دارد.

با توجه به تنوع رنگ ها و سبک های مختلف کفپوش اپوکسی و تاثیر آن در جذابیت و دلبازی فضا، این محصول زیبا همیشه مد می باشد با این حال فقط مد و زیبایی دلیل محکمی برای استفاده از این نوع کفپوش نمی باشد ویژگی هایی نظیر نگهداری و شستشوی آسان این کفپوش به ویژه برای خانه های بزرگ یک مزیت عالی بشمار می آید، لکه ها، مایعات و هر نوع آلودگی به راحتی از روی کفپوش اپوکسی از بین می رود.

درز کفپوش هایی مانند سرامیک ها می تواند محل رشد باکتری ها باشد اما کفپوش اپوکسی منزل به صورت یکپارچه و بدون درز اعمال می شود بنابراین کاملا بهداشتی و مناسب برای اشپزخانه و سرویس های بهداشتی می باشد.

این محصول مانند سایر کفپوش های اپوکسی ترکیبی از رزین اپوکسی و هاردنر ( سخت کننده ) است که بر روی بتن، سنگ، سرامیک، موزاییک و فلز قابل اجرا می باشد و ضخامت آن بستگی به کیفیت سطح زیرسازی دارد.

در اجرای این سیستم محیط باید عاری از هر نوع آلودگی باشد و سطح زیرساز برای اعمال پوشش آماده شود سپس مانند سایر کفپوش های اپوکسی در سه لایه ( پرایمر، میانی، روکش اپوکسی ) اعمال شود. برای کفپوشهای اپوکسی دکوراتیو در لایه نهایی آنها با تکنیک های خاص تغییرات اعمال می شود.

مزایای دیگر کفپوش اپوکسی منزل

پایداری و طول عمر بالا

عدم جذب مایعات

عدم جذب گرد و غبار و آلودگی

مقاومت شیمیایی بالا

مقاوم در برابر سایش و خش

 

معایب کفپوش اپوکسی منزل

متراژ منزل در مقایسه با اماکن صنعتی و تجاری بسیار کم می باشد بنابراین هزینه حمل و نقل تجهیزات اجرایی و مواد مصرفی یک عامل مهم برای افزایش قیمت این محصول می باشد همچنین با توجه به اینکه زیبایی یک فاکتور مهم برای منازل می باشد معمولا طراحان و مشتریان خواهان اجرای یکی از سبک های دکوراتیو می باشند که با توجه به حساسیت در اجرای این نوع پوشش ها هزینه کفپوش به مراتب گران تر از اماکن صنعتی خواهد شد.

جهت دریافت مشخصات فنی کفپوش اپوکسی منزل با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید.

کفپوش اپوکسی منزل چیست ؟
کفپوش اپوکسی منزل چیست ؟
کفپوش اپوکسی منزل چیست ؟
کفپوش اپوکسی منزل چیست ؟
کفپوش اپوکسی منزل چیست ؟

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000