• فارسی
  • English

کفپوش اپوکسی غلطکی چیست و کاربرد آن در کجاست ؟

کفپوش اپوکسی غلطکی یکی از محصولات شرکت آریو رنگ دماوند میباشد این کفپوش نوعی کفپوش مدرن بر پایه رزین اپوکسی می باشد که که با فناوری پیشرفته تولید شده است.
این محصول اغلب در محیط هایی با ترافیک بالای افراد و ماشین آلات صنعتی مانند کارخانجات، پارکینگ، سوله و … مورد استفاده قرار می گیرد زیرا سختی و مقاومت مکانیکی بسیار بالایی دارد.
این سیستم به صورت یکپارچه و بدون درز بر روی بستر بتنی، سنگ، سرامیک، موزاییک و فلز قابل اجرا می باشد.

کفپوش غلطکی

روش اجرای کفپوش اپوکسی غلطکی :
ابتدا باید سطح عاری از هرنوع آلودگی، گرد و غبار، رطوبت و چربی گردد سپس در صورت وجود ترک و شکستگی توسط گروت ترمیم شود و بعد ساب زده تا زبری آن موجب چسبندگی بهتر لایه ها به بستر شود و مجدد تمیز می گردد.
پس از آن یک لایه پرایمر جهت یکدست نمودن بستر و افزایش چسبندگی لایه ها به سطح اعمال شده و در مرحله بعد لایه میانی ( ماستیک اپوکسی ) جهت افزایش مقاومت مکانیکی و فشاری اجرا می شود پس از خشک شدن ماستیک، در مرحله سوم لایه نهایی ( روکش اپوکسی ) توسط غلطک به ضخامت دلخواه اعمال می گردد. معمولا ضخامت این کفپوش بین 1 تا 3 میلیمیتر می باشد. ولیکن امکان افزایش و کاهش ضخامت وجود دارد.
اگر سطح زیرساز سالم باشد می توان کفپوش اپوکسی غلطکی را در ضخامت کمتر اجرا کرد که صرفه اقتصادی نیز دارد.
مدت زمان اجرای کفپوش اپوکسی غلطکی آریو رنگ دماوند بستگی به سطح زیرساز دارد که از ابتدای شروع ساب الماسه تا روکش نهایی بین 5 تا 7 روز به طول می انجامد
مزایای کفپوش اپوکسی غلطکی :
مقاومت مکانیکی بسیار زیاد
مقاومت شیمیایی بالا
مقاوم در برابر سایش
عدم تولید و جذب گرد و خاک
عدم جذب رطوبت و مایعات
قبل اجرا در فام های رنگی مطابق دفترچه K7
نگهداری و نظافت آسان
ترمم پذیری
دوام و طول عمر بسیار بالا
مقاوم در برابر خط و خش
جهت دریافت مشخصات فنی کفپوش اپوکسی غلطکی با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید .

کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000