• فارسی
  • English

کفپوش اپوکسی صنعتی چیست ؟

کفپوش اپوکسی صنعتی

در محیط های صنعتی همواره نیاز به کفپوشهایی با مقاومت سایشی و مکانیکی بالا میباشد از این رو در حال حاضر کفپوشهای رزینی اپوکسی کاملا مناسب محیط با ترافیکی کاری بالا میباشد. لازم به ذکر است که کارخانه های صنعتی در دنیا و همینطور در کشورمان،  جهت داشتن سطحی مقاوم و مناسب از کفپوش اپوکسی صنعتی استفاده کرده اند.

مواردی که عمدتا در محیط های صنعتی مشاهد میشود شامل تردد لیفتراک. نصب و قرارگیری ماشین آلات صنعتی ، قرارگیری قطعات تولید شده، تحمل بار و وزن متریال اولیه ، داشتن مقاومت مکانیکی کافی، تردد پرسنل، شستشو و تمیزکاری محیط کارخانه میباشد که کفپوشهای اپوکسی صنعتی تحمل و مقاومت کافی جهت بهره برداری موارد فوق را دارا میباشد.

کفپوش مشاهده شده در تصاویر ذیل کفپوش اپوکسی صنعتی میباشد که به صورت غلطکی ( بافتدار) اجرا گردیده ضخامت این کفپوش به صورت میانگین 3 میلیمتر میباشد در صورتی که سطح بتنی زیرکار کیفیت لازم و حداقل اعوجاج را داشته باشد این کفپوش با ضخامت کمتر نیز قابل انجام است. همانطور که در تصاویر مشاهده میشود پس از اجرای کفپوش اپوکسی امکان طراحی و خط کشی اپوکسی پلی آمید جهت مشخص کردن مسیرها و ایجاد زیبایی بیشتر در محیط انجام میگردد. کفپوش اپوکسی صنعتی از لایه های پرایمر بتن، اپوکسی میانی و روکش اپوکسی بافتدار تشکیل شده است که با استفاده سیلیس پاشی در لایه میانی سطح نهایی کفپوش به مقاومت مکانیکی و سختی کافی خواهد رسید.

کفپوشهای بتنی  به علت جاذب بودن باعث جذب روغن ریزی دستگاهها و نفوذ آلودگی به درون سطح خود میشود. کفپوشهای اپوکسی صنعتی با حفاظت از سطح بتن زیرکار در محیط های صنعتی باعث جلوگیری از نفوذ روغن و آلودگی به بتن میگردد و به همین علت استفاد ه از کفپوش اپوکسی جهت محافظت از بتن توصیه میگردد.

آلودگی ایجاد شده برروی کفپوش های اپوکسی صنعتی به سهولت تمیز شده و دچار کثیفی عمقی نخواهد شد.

جهت دریافت مشخصات فنی کفپوش های اپوکسی صنعتی با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید.

کفپوش صنعتی
کفپوش اپوکسی

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000