• فارسی
  • English

کفپوش اپوکسی انبار چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

امروزه کفپوش اپوکسی انبار به خوبی توانسته نظر صاحبان مشاغل را به خود جلب کند زیرا این محصول نسبت به کفپوش بتنی مزایا و ویژگی های خاصی را ارائه می دهد. کفپوش اپوکسی می تواند کف بتنی انبار را که دارای ترک ، آلودگی و ظاهر نامناسب است بپوشاند و جذابیت و پایداری آن را بیشتر کند.

کفپوش اپوکسی انبار به راحتی می تواند ترافیک شدید افراد و لیفتراک ها را تحمل کند بدون ابنکه ترک بخورد. دوام و طول عمر بالای این کفپوش موجب صرفه جویی در هزینه ترمیم و تعمیر کف می شود.

این محصول  علاوه بر بهبود ظاهر انبار، بستر بتنی متخلخل را به سطحی کاملا صاف و یکپارچه بدل میکند که جذب آلودگی آن به حداقل می رسد و همچنین به راحتی می توان شستشو و از آن نگهداری  نمود. لازم به ذکر است که در در کفپوشهای بتنی گرد و غبار ناشی از حرکت لیفتراک ها سلامت افراد و موجودی انبار را به خطر می اندازد.

کفپوش اپوکسی می تواند به میزان قابل توجهی بهره وری را در انبار شما افزایش دهد مانند سهولت در حرکت و بازتاب نور از کف که به بهبود روشنایی انبار کمک میکند.

کفپوش اپوکسی انبار در برابر ضربه، لغزش، و آتش سوزی مقاوم هستند. همچنین می توانید از علائم، طرح ها و رنگهای متنوع برای مشخص نمودن مناطق خاص و کاربری های مختلف در انبار استفاده نمایید.

اجرای این کفپوش 5 تا 7 روزی کاری به طول می انجامد که به محض خشک شدن کامل کف می توانید فعالیت خود را از سر بگیرید.

مزایای کفپوش اپوکسی انبار

دوام بسیار بالا

صرفه جویی در هزینه ها

بهره وری بیشتر

ظاهری مدرن و پیشرفته

نگهداری آسان

مقاومت سایشی و مکانیکی بالا

مقاوم در برابر مواد شیمیایی

جهت دریافت مشخصات فنی کفپوش اپوکسی انبار با واحد فروش آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید.

کفپوش اپوکسی انبار چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟
کفپوش اپوکسی انبار
کفپوش اپوکسی انبار
کفپوش اپوکسی انبار
کفپوش اپوکسی انبار چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000