• فارسی
  • English

ملات ضد اسید سیلیکات پتاسیم چیست ؟

ملات ضد اسید سیلیکات پتاسیم از محلول سيليكات پتاسيم و پودر ضد اسيد بر پايه سيليكا تهیه مي شود . در ساختار اين پوشش از نوعي عامل شيميايي استفاده گرديده كه پس از تركيب دو جزء پودر و محلول ، واكنش شيميايي مناسبي صورت پذيرفته و محصولي با خصوصيات بسيار مناسب شيميايي و همچنين خصوصيات خوب مكانيكي ، حاصل مي گردد . ملات ضد اسید سیلیکات پتاسیم دارای چسبندگی به سطوح فلزي و بتني بوده و به عنوان ملات ضد اسيد جهت پوشش سطوح مختلف و نصب كاشي هاي ضد اسيد بسيار مناسب مي باشد . برجستگي منحصر به فرد اين ملات ، عدم حل شدن آن در آب بوده كه بسياري از ملات هاي ضد اسيد بر پايه سيليكات پتاسيم داراي اين خصوصيت نمي باشند. 
یکی دیگر از مزایای ملات ضد اسید سیلیکات پتاسیم مقاومت در برابر حرارت تا حدود 900 درجه سانتیگراد می باشد که حتی در این دما هم مقاومت مکانیکی خود را حفظ میکند . همچنین این محصول در مواردی که غلظت اسید به شدت بالا باشد مورد استفاده قرار میگیرد .
موارد مصرف :
جهت نصب و بندکشی کاشی ها و آجرهای ضد اسید
قابل استفاده در غلظت های بالای اسیدی
مورد استفاده در چسباندن کاشی های ضد اسید و آجرهای ضد اسید
مورد استفاده در بندکشی کاشی های ضد اسید
مورد استفاده در سطوح مجاور مواد شیمیایی مخرب
مورد استفاده در اتاق های باتری
مورد استفاده در کارخانه های فرآورده های لبنی و غذایی
مورد استفاده در مخازن الکترولیز
کاربرد در مکان هایی که در معرض ریزش مواد اسیدی می باشند
موارد منع مصرف :
اگر اسید رقیق باشد .
اگر سطح در معرض شستشوی با آب قرار داشته باشد .
اگر سطح در معرض قلیا قرار داشته باشد .

جهت دریافت مشخصات فنی ملات ضد اسید سیلیکات پتاسیم با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید .

ملات ضد اسید
ملات ضد اسید

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000