• فارسی
  • English

ماستیک اپوکسی چیست ؟

 ماستیک اپوکسی برای پر کردن خلل و فرج موجود برروی سطوح بتنی کاربرد دارد. جهت آماده سازی سطح برای اجرای کفپوش اپوکسی نیاز به تسطیح سطح داریم با استفاده از ماستیک اپوکسی سطح تسطیح و یکنواخت شده و آماده اجرای روکش اپوکسی میگردد. اپوکسی میانی یا ماستیک اپوکسی بعنوان لایه میانی در کفپوش اپوکسی به کار برده میشود این ماده چسبندگی بسیار خوبی به سطح پرایمر زیرین و سطح روکش اپوکسی و پلی یورتان دارد . عمده ترین دلیل استفاده از لایه میانی در کفپوشهای اپوکسی افزایش مقاومت مکانیکی و مقاومت خوردگی سطح، افزایش ضخامت کفپوش جهت برطرف نمودن ایرادات ظاهری سطح میباشد. لایه ماستیک حفرات سطح را به خوبی پر میکند و به دلیل ترشوندگی چسبندگی لایه ها را افزایش میدهد.

ماستیک اپوکسی دو جزیی میباشد و از رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین تشکیل شده است فام رنگی در این محصول اهمیت ندارد و معمولا به رنگ طوسی و یا رنگ خام محصول عرضه میشود. شرکت آریو رنگ دماوند بعنوان تولید کننده این محصول توانسته است کیفیت بالا و قیمت رقابتی بابت این محصول پرکاربرد ارائه نماید. ماستیک اپوکسی در کلیه کفپوش های اپوکسی صنعتی ، اپوکسی غلطکی، اپوکسی پارکینگی ، اپوکسی آنتی باکتریال و اپوکسی آنتی استاتیک کاربرد دارد. بر اساس ضخامت مدنظر کفپوش میزان مصرف این ماده برروی سطح متغیر میباشد البته وضعیت سطح بتنی یا موزاییکی نیز در میزان مصرف این محصول بی تاثیر نمیباشد هرچقدر سطح ترک، شکستگی و پستی بلندی بیشتری داشته باشد سعی میکنیم با افزایش مصرف اپوکسی میانی وضعیت مطلوبتری را ایجاد نماییم. یکی دیگر از کاربردهای ماستیک اپوکسی در پر کردن درزهای بتنی با عرض کم میباشد که از ترکیب ماستیک اپوکسی با اروزیل پودر بتونه درست میشود و بعنوان ماده ای جهت پرکردن درزها و ترک ها استفاده میشود. فرمولاسیون ماستیک معمولا به گونه ای است که به راحتی توسط لیسه برروی سطح پخش شود و بتوان از آن یک لایه با مقاومت مناسب بدست آورد. این محصول در مقایسه با ماستیک پلی یورتان حساسیت کمتری به رطوبت دارد ولیکن در نهایت سطحی سخت و بدون انعطاف ایجاد مینماید

ماستیک اپوکسی
ماستیک اپوکسی

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000