• فارسی
  • English

زیورآلات رزینی چیست ؟

ساخت زیورآلات رزینی هم می تواند منبع کسب درآمد باشد و هم می تواند به عنوان هدیه دست ساز با ارزش معنوی تقدیم به دوستان و آشنایان گردد.
با ما باشید تا با ساخت انواع زیورآلات رزینی آشنا شوید.
ابتدا مقدار مورد نیاز رزین اپوکسی دو جزیی شفاف آریو رنگ دماوند را تهیه کنید.
برای ساخت زیورآلات قبل از هرکاری باید محیط کار عاری از گردوغبار و آلودگی باشد.
قالب سیلیکونی (رزین به سیلیکون نمی چسبد ) را تمیز کرده و وسایل تزیینی و یادگاری مانند گل خشک ، نگین ، اکلیل و… را داخل قالب قرار دهید.
سپس رزین را به مدت 15 تا 20 دقیقه در آب گرم قرار دهید تا رقیق تر شود. رقیق شدن رزین موجب می شود که حباب های آن خارج شود.
پس از آن دو جز رزین را در یک ظرف یکبار مصرف طبق دستور مصرف روی آن مخلوط کنید در اینجا باید دقت کافی داشته باشید زیرا اگر نسبت اختلاط و هم زدن به درستی صورت نگیرد رزین خشک نخواهد شد.
بعد از آماده شدن رزین آن را در قالبی که از قبل با وسایل تزیینی پر شده بریزید. این عمل را به آرامی انجام دهید تا حباب تشکیل نشود در صورتی که رزین حباب دار شد می توانید با استفاده از گرمای سشوار حباب را از بین ببرید.
پس از انجام مراحل فوق روی قالب را بپوشانید تا مانع از ورود گرد و خاک بر روی قالب شود و زمان دهید تا رزین خشک شود و پس از خشک شدن زیر قالب را فشار دهید تا قطعه رزینی از آن خارج شود.
اگر می خواهید رزین رنگی باشد باید در زمان اختلاط رزین و هاردنر(جز دوم) به آن پیگمنت های پودری ، خمیری و یا جوهری اضافه کنید.

جهت دریافت مشخصات رزین اپوکسی با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید.H

زیورآلات رزینی
زیورآلات رزینی
زیورآلات رزینی
زیورآلات رزینی

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000