• فارسی
  • English

روکش اپوکسی صیقلی چیست ؟

از جمله محصولات تولیدی شرکت آریو رنگ دماوند روکش اپوکسی صیقلی میباشد که این روکش به صورت جزیی میباشد و از جزء رزینی بر پایه رزین بیسفنول A  و جزء هاردنر پلی آمین تشکیل شده است به دلیل حساسیت بالای روکش اپوکسی در این محصول از هیچ گونه حلال و رقیق کننده غیر واکنشگرا استفاده نمیشود تا خواص روکش به صورت ثابت باقی بماند. مقاومت بالای مکانیکی، حرارتی، الکتریکی و شیمیایی این محصول باعث گردیده تا از آن بعنوان لایه نهایی کفپوش ها استفاده شود. در کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال جهت بدست آوردن سطح یکپارچه و صیقلی از روکش اپوکسی صیقلی بعنوان لایه نهایی استفاده میشود . این محصول با استفاده از لیسه شانه ای برروی سطح پخش میشود به دلیل ضخامت بالا و میزان مصرف بالای این محصول برروی سطوح لازم است که پس از اجرای روکش با استفاده از غلطک حبابگیری و یا غلطک ویبره هوای محبوس شده در روکش اپوکسی صیقلی اجرا شده خارج شود تا پس از خشک شدن شاهد ایجاد جوش خروج هوا نباشیم. روکش اپوکسی صیقلی دارای تنوع رنگی بالا مطابق دفترچه رال k7  میباشد . با توجه به دانسیته این محصول میزان استفاده از آن به ازای هر متر مربع 1.5 الی 2 کیلوگرم میباشد.

با توجه به موارد گفته شده در بالا از این روکش بعنوان لایه نهایی کفپوش اپوکسی در کلیه سطوح صنایع غذایی، صنایع بیمارستانی،اتاق های استریل، صنایع شیمیایی، کارخانجات داروسازی، اتاق های تمیز، و کلیه سطوح با حساسیت بهداشتی استفاده میشود . به دلیل زیبایی روکش اپوکسی این محصول در کفپوش کلیه مکانهایی که از لحاظ زیبایی حائز اهمیت هستند نیز کاربرد دارد همانند نمایشگاهها ، فروشگاهها ، سالن های زیبایی، منازل و ….

مدت زمان خشک شدن لایه روکش اپوکسی صیقلی 24 ساعت میباشد ولی پس از گذشت 72 ساعت سطح به حداکثر سختی میرسد و نصب دستگاهها برروی سطح اپوکسی روکش شده بلامانع میباشد.

به دلیل یکدست بودن روکش اپوکسی صیقلی نظافت و شستشوی بسیار آسانی دارد و به راحتی و با استفاده از شوینده ملایم سطح عاری از آلودگی میشود.

روکش اپوکسی صیقلی
روکش اپوکسی صیقلی
روکش اپوکسی صیقلی

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000