• فارسی
  • English

خط کشی پارکینگ چگونه است و کاربرد آن در کجاست ؟

خط کشی پارکینگ چگونه است و کاربرد آن در کجاست ؟

 

 

خط کشی پارکینگ چگونه است و کاربرد آن در کجاست ؟ : در پارکینگ ها علاوه بر داشتن کفپوش با کیفیت و مقاوم در برابر تردد بالای خودروها و همچنین تحمل وزن خودروهای مستقر در پارکینگ نیاز به تعیین مکان پارک خودرو جهت نظم بخشیدن و زیبایی به پارکینگ نیز می باشد .

خط کشی پارکینگ توسط چه موادی انجام میشود ؟

خط کشی بر روی کفپوش اپوکسی پارکینگ با استفاده از رنگ اپوکسی پلی آمید که از اختلاط دو جزء رزین و هاردنر بدست می آید انجام می شود .

قبل از اعمال رنگ بر روی کفپوش اپوکسی چه باید کرد ؟

قبل از اعمال رنگ بر روی کفپوش اپوکسی ابتدا می بایست کفپوش بدون گرد و غبار و عاری از روغن باشد سپس محل خط کشی پارکینگ مشخص شود. پس از آماده سازی کفپوش ، رنگ پلی آمید توسط غلطک در سایز دلخواه به صورت نازک بر روی کفپوش اپوکسی پارکینگ اعمال می شود .

رنگ اپوکسی پلی آمید به دلیل برخورداری از مقاومت سایشی بسیار بالا و همچنین چسبندگی بالای آن به سطح به صورت نازک اجرا می گردد.

ابعاد استاندارد فضای پارکینگ برای دهانه یک پارکینگ 5/2 متر و دهانه دو پارکینگ در مجاور هم 5/4 متر می باشد و طول استاندارد جای پارک 5 متر می باشد .

برای وضوح بیشتر جای پارک خودرو اغلب از رنگ زرد برای خط کشی استفاده می شود .

رنگ اپوکسی پلی آمید چه ویژگی هایی دارد ؟

رنگ اپوکسی پلی آمید مقاوم در برابر نفوذ آب و روغن خودرو می باشد و همچنین نظافت و تمیزکاری خط کشی پارکینگ بسیار آسان می باشد در ضمن پس از سال ها قابلیت ترمیم رنگ اپوکسی پلی آمید نیز امکان پذیر است .

بکارگیری خط کشی رنگ پلی آمید برای کفپوش اپوکسی پارکینگ در نهایت منجر به زیبایی پارکینگ تاریک و قدیمی شما خواهد شد .

این نکته قابل ذکر است که رنگ خط کشی اپوکسی را بر روی سطوح سرامیکی، سنگی و بتن نیز می توان اعمال کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کفپوش اپوکسی پارکینگ ،خط کشی پارکینگ و رنگ اپوکسی پلی آمید با واحد فروش شرکت آریو رنگ دماوند در ارتباط باشید .

Email : sepehr@tikat.ir

Call : 02149953000

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات آریو رنگ دماوند


دسته بندی


پروژه ها


سالن های ورزشی
اپکسی در صنعت
مراکز داده و فناوری
اداری و مسکونی

اطلاعات تماس


  • تهران ، پونک ، تقاطع سردار جنگل جنوب و بهار شرقی ، پلاک ۳۹ ، طبقه ۴
  • 02149953000
  • info@ariorang.com

مقالات


درباره ما


شرکت آریو رنگ دماوند در سال ۱۳۹۸ در زمینه تولید و ساخت انواع رنگها، پوششها و همچنین مشاوره، تولید و اجرای انواع کفسازی و کفپوشهای صنعتی، با تلاش مدیرانی با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در پروژه های اجرایی کشور،  به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی زاویه احداث گردید.
این شرکت با تجربه چندین ساله کارشناسان خود از همان ابتدای کار، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، همواره سعی بر ارائه خدمات نوین به مصرف کنندگان خود دارد.

ساعات کاری : 

شنبه تا چهارشنبه 

ساعت 08:00 – 17:00

شماره تماس :

021-49953000